Devojke nižu dobre partije!

Kadetkinje: KK Beko – KK Ras 23:58 (2:12, 11:16. 5:17, 5:13)

Devojkama ne sme da bude opravdanje što su igrale bez Adele Smailagić i Jovane Lončar. Odigrale su loše,mnogo izgubljenih lopti,promašenih zicera… Četiri pionirke koje su odigrale korektno svoju minutažu,biće nagrađene i u ekipi i na sledećim utakmicama.

Kadetkinje: KK Fleš – KK BEKO 28:92 (8:22, 4:24, 8:27, 8:19)

Komentar nije potreban, više nego ubedljiva pobeda naših devojaka u kojoj su sve dale svoj doprinos.

Nastupale su: Marinković 35(2),Šarić 14, Divić 12, Lončar 4,Vezmar 2, Smailagić 13, Radak 6, Stanojlović 2, Nedeljković 4, Ramadani.

Kadetkinje: KK BEKO – KK Crvena Zvezda 2 42:31 (12:6, 9:5, 8:11, 13:9)

Uspeli smo da pobedimo Zvezdu i pored katastrofalnog šuta za tri poena Adele Smailagić (imala je sigurno 16-18 promašaja) ali je odbranom i organizacijom igre dovela ekipu do nova dva boda i velike pobede. Bravo devojke!

Nastupale :Marinković 23(2), Šarić, Divić 2, Lončar 4, Vezmar, Smailagić 9, Radak 4, Stanojlović, Nedeljković, Ramadani.

Pionike: ŽKK BEKO – ŽKK RAS ‎2 53:24 (13:04,09:11,10:05,21:04)

Dobra utakmica naših devojčica u kojoj smo timskom igrom došli do dobrog rezultata. Utakmicu smo otvorili dobrom odbranom i hrabrom igrom u napadu. Čestitke za sve devojčice!

Za našu ekipu nastupale: Branković L. 10, Trajković K. 8, Urošević A. 16(1), Josić I. 3, Milošević M. 12, Jovanović L. 2, Panić R., Čolović S., Simić J. 2, Vuković R.

Pionirke ŽKK Pobednik – ŽKK BEKO 45:33 (17:02,13:12,08:07,07:12)

Dobra utakmica naših devojčica ali samo u poslednje tri četvrtine kada smo prevazišli strah prve četvrtine i početak utakmice koji nas ove sezone dosta košta protiv ekipa sa kojima realno možemo
da igramo rezultatski egal utakmicu pa i da ostvarimo pobedu. Raduje „budjenje“ pojedinaca i kolektivne igre u napadu i odbrani.

Za naš tim nastupale: Branković 6, Urošević 7(1), Josić 2, Panić, Milošević 8, Trajković 8, Čolović, Vukašinović J., Jovanović 2, Vukašinović Jelena.